Discount Lanzar MXA3000D 3000 Watts CLASS D Mono Block MOSFET Digital Power Amplifier
We Compare and Choose Low Prices to offer You Here! Best Offers Today!
3000W x 1 Output @ 2 Ohms Mono Block Subwoofer Amplifier 1 Ohm Stable MOSFET Power Supply PWM (Pulse-Width-Modulation) System Variable Low-Pass : 40 Hz-250 Hz Variable Input Level (Gain) Control : 6V-200mV Variable Bass Boost : 0~+18dB Variable Subsonic Filter : 10Hz~100Hz, 24dB/Octave Sub Sonic SwiLanzar MXA3000D 3000 Watts CLASS D Mono Block MOSFET Digital Power Amplifier Do not Miss!! 3000W x 1 Output @ 2 Ohms Mono Block Subwoofer Amplifier 1 Ohm Stable MOSFET Power Supply PWM (Pulse-Width-Modulation) System Variable Low-Pass : 40 Hz-250 Hz Variable Input Level (Gain) Control : 6V-200mV Variable Bass Boost : 0~+18dB Variable Subsonic Filter : 10Hz~100Hz, 24dB/Octave Sub Sonic Swi... Lanzar MXA3000D 3000 Watts CLASS D Mono Block MOSFET Digital Power Amplifier